POZNAJ FSK

FSK DEVELOPMENT POLSKA

Oferujemy kompleksowe rozwiązania mieszkaniowe: na dziś, na jutro, na pokolenia. Specjalizujemy się w innowacyjnym obrocie nieruchomościami. Aktywnie działamy na rynku polskim i europejskim. Współpracujemy z tysiącami klientów indywidualnych. Świadczymy usługi pośrednictwa dla przedstawicieli wielu sektorów przedsiębiorczości.

Z roku na rok rozwijamy struktury firmy: jesteśmy już obecni m.in. w Krakowie, Katowicach, Warszawie oraz Wrocławiu. Naszym celem jest stworzenie najsilniejszego i najlepszego biura obrotu nieruchomościami. Ale chcemy też żeby każdy, z kim pracujemy, czuł, że FSK DEVELOPMENT POLSKA należy również do niego!

Pracujemy starannie i z zaangażowaniem. Cenimy kreatywność. Doceniamy wolę działania i chęć współtworzenia wraz z nami nowoczesnych standardów pracy biur nieruchomości. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Naszą codzienną pracę wydatnie wspiera dynamika młodości wsparta na fundamencie wiedzy i wieloletniego doświadczenia firmy.

Oferujemy pełen zakres usług w transakcjach sprzedaży, kupna oraz najmu mieszkań, obiektów komercyjnych i nieruchomości gruntowych. Na życzenie klientów organizujemy przeprowadzki, aranżujemy wnętrza, pozyskujemy finansowanie.

 

Osoby korzystające z usług FSK DEVELOPMENT POLSKA otrzymują do dyspozycji pełną gamę produktów finansowych (kredyty hipoteczne, produkty inwestycyjne, leasing, kredyty gotówkowe, samochodowe i in.). Doradcy finansowi oraz zespół prawny zabezpieczają transakcje w kwestiach formalnych, służą także wsparciem w zakresie porad podatkowych, oraz prawnych.

W codziennej pracy korzystamy z najnowocześniejszych systemów informatycznych, udostępnianych naszym partnerom.

Naszym największym atutem jest wyjątkowy, wykwalifikowany zespół pracowników:
ekspertów budownictwa i rynku nieruchomości, finansów, bankowości, prawa i obszaru podatkowego. Ludzi z pasją, umiejętnie kojarzących oferentów z klientami, efektywnie doradzających Partnerom FSK zawieranie wyłącznie najkorzystniejszych dla nich transakcji.

 

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!