O firmie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, specjalizująca się w usługach w obrocie nieruchomościami. Wieloletnie doświadczenie na rynku gwarantuje naszym Klientom starannie wypracowane ale jednocześnie nowoczesne i innowacyjne rozwiązania w każdym aspekcie pośrednictwa.

Wiedza oraz zaangażowanie naszych pracowników pozwoliła na stworzenie czterech głównych zespołów w Krakowie gdzie mieści się siedziba główna naszej firmy, w Katowicach, w Warszawie oraz we Wrocławiu. Jednak wciąż się rozwijamy i wkrótce zaprosimy państwa do naszych nowych oddziałów. Naszą domeną są również nieruchomości poza granicami kraju. Od lat proponujemy również inwestycje w całej Europie.

Oferujemy pełen zakres usług przy transakcjach sprzedaży, kupna oraz najmu mieszkań, obiektów komercyjnych jak i nieruchomości gruntowych.

Skuteczność i zaangażowanie to cechy najlepiej opisujące działalność naszej firmy. Poniżej pełen wachlarz usług biura FSK Development:

  • gromadzenie i weryfikacja ofert dla naszych Klientów,
  • kojarzenie stron oferujących z poszukującymi,
  • kompletowanie niezbędnych dokumentów do sprawnego przeprowadzenia transakcji,
  • doradztwo inwestycyjne – znajdziemy najlepsze rozwiązanie – tak, aby nasz Klient zawarł najkorzystniejszą dla siebie transakcję
  • pomoc przy udzielaniu kredytu dzięki współpracy z wieloma Bankami,
  • obsługa notarialna oraz prawna (współpraca ze sprawdzonymi i renomowanymi kancelariami notarialnym),
  • wkrótce - obsługa i zarządzanie nieruchomościami

 


Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym biurem i zespołem, a przede wszystkim do skorzystania z ofert naszego biura. Z przyjemnością nawiążemy nowe kontakty, które zaowocują dalszą współpracą.

KONTAKT: biuro@fskdevelopment.pl, tel. 664 980 586