nasz zespół

Uprawnienia zawodowe do wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami

Steffen Marcel Roehr
Licencja zawodowa numer 18105
Polisa ubezpieczeniowa numer 908556023140
telefon +48 12 346 34 02

ODDZIAŁ KRAKÓW:

Anna Brol 
Specjalista ds. nieruchomości
telefon kom.: +48 664 980 586
e-mail: a.brol@fskdevelopment.pl

Beata Dybus Grzech
Doradca ds. Nieruchomości
telefon kom.: +48 662 663 410
e.mail: b.grzech@fskdevelopment.pl

Łukasz Nowak
Doradca ds. Nieruchomości
telefon kom.: +48 728 849 160
e-mail: l.nowak@fskdevelopment.pl

Paweł Gajek
Doradca ds. Nieruchomości
telefon kom.: +48 731 575 858
e-mail: p.gajek@fskdevelopment.pl

ODDZIAŁ WARSZAWA:

Jarosław Bartos
Kierownik Oddziału
Doradca ds. nieruchomości
telefon kom.: +48 577 993 222
e-mail: j.bartos@fskdevelopment.pl

Maria Szymańska
Doradca ds. Nieruchomości lic.zaw.13040
Supervisor
telefon kom.: +48 502 701 137
e-mail: m.szymanska@fskdevelopment.pl

ODDZIAŁ OPOLE:

Paweł Sójka
Dyrektor Oddziału
telefon kom.: +48 668 909 781
e-mail: p.sowka@fskdevelopment.pl

Piotr Składowski
Doradca ds. Nieruchomości
telefon kom.: +48 734 064 312
e-mail: p.skladowski@fskdevelopment.pl

ODDZIAŁ KATOWICE:

Michał Kochel
Asystent ds. Nieruchomości
telefon kom.: +48 662 538 332
e-mail: m.kochel@fskdevelopment.pl

Marcin Moćko
Specjalista ds. nieruchomości
telefon kom.: +48 662 538 329
e-mail: m.mocko@fskdevelopment.pl

Bogusława Szlachetka
Asystent ds. Nieruchomości
telefon kom.: +48 728 834 818
e-mail: b.szlachetka@fskdevelopment.pl

Oddział we Wrocławiu:

Ewa Sapiszczuk
Doradca ds. nieruchomości
telefon kom.: +48 786 103 504
e-mail: e.sapiszczuk@fskdevelopment.pl

ODDZIAŁ TYCHY:

Natalia Urban
Dyrektor Oddziału
telefon kom.: +48 518 479 474
e-mail: natalia.urban@fskdevelopment.pl

Natalia Koncewicz- Piekarska
Dyrektor Oddziału
telefon kom.: +48 667 232 300
e-mail: natalia.koncewicz-piekarska@fskdevelopment.pl

ODDZIAŁ KONIN:

Ewa Wrzesińska
Doradca ds. nieruchomości
telefon kom.: +48 607 616 110
e-mail: e.wrzesinska@fskdevelopment.pl

Katarzyna Urbaniak
telefon kom.: +48 726 260 839
e-mail: k.urbaniak@fskdevelopment.pl

Elwira Radunc
telefon kom.: +48 726 260 838
e-mail: e.radunc@fskdevelopment.pl


FSK Development Polska Sp. z o.o.

FSK Development Polska sp. z o.o., ul. Chopina 1/4, 40-027 Katowice
NIP 6342838778, REGON 361349591, KRS 0000550434
Sąd Rejonowy Katowice- Wschód
VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy 100.000 PLN